Én vagyok a Color Energy három az egyben in gél (narancssárga, 200 ml). Megerősítem és simává varázsolom a bőröd fürdés vagy zuhanyozás közben, amely után sárgabarack és papaya illatú leszel. Samponként is használható, csökkenti a korpásodást.
Igényes bőr
Igényes bőr: hajlamos elveszíteni rugalmasságát, fáradtnak tűnik és intenzív nedvességre van szüksége.
Color Energy 3 három az egyben gél (ibolya fehér, 200 ml) egy tusfürdő, amely táplálja és újjáéleszti a bőröd a fürdőben vagy a zuhany alatt. Hajat is moshat vele. Illata olyan mint egy csokor fehér tavaszi virágoknak, továbbá enyhe vanília illatot is érezhet.
Regenerálom lábad bőrét és új energiát adok neki. Gazdag, hidratáló textúrám van, a gyömbér pedig melegító hatással bír és serkenti a vérkeringést. Alkalmazásom után a lábad különösen a hideg évszakban kényelmesen és kellemesen melegnek érzi magát.
Tiszta, növényi, illóolaj vagyok, el tudom hozni az otthonába a „wellness” élményét. Feszesítő és bőrsimító hatással rendelkezem, teljes ellazulást biztosítok nem csak a testének, hanem a gondolatainak is. Néhány csepp olajom a hidratáló krémébe vagy az éjszakai krémben lehetővé teszi az összetevők mélyebb behatolását a bőrödbe.
Alkalmazás:
Keverjen össze 2-3 csepp aromát reggel és este a bőrnek megfelelő SOFRI Color Energy krémmel (a tenyerében) vigye fel a tiszta, száraz bőrre, és gyengéden masszírozza be
Tiszta, növényi, illóolaj vagyok, el tudom hozni az otthonába a „wellness” élményét. Tápláló, revitalizáló és regeneráló hatásom van a bőrére és rózsafa illattommal teljes ellazulást biztosítok nem csak a testének, hanem a gondolatainak is. Néhány csepp olajom a hidratáló krémébe vagy az éjszakai krémben lehetővé teszi az összetevők mélyebb behatolását a bőrödbe.
Alkalmazás:
Keverjen össze 2-3 csepp aromát reggel és este a bőrnek megfelelő SOFRI Color Energy krémmel (a tenyerében) vigye fel a tiszta, száraz bőrre, és gyengéden masszírozza be.
Én vagyok a Color Energy speciális testápoló (200 ml), egy rendkívül gazdag, kimondottan krémes testápoló, amely táplálja száraz bőrét az egész testén, rugalmassá és érezhetően simábbá teszi azt, amely mangó és papaya illatú lesz.
Gazdag testápoló vagyok, amely ápolja száraz bőrét és feszesíti, amely feszesítő hatását kimondottan a problémás helyeken fejti ki.
Color Energy őssejtes testápoló (200 ml), egy rendkívül gazdag, selymes testápoló, növényi őssejtekkel, hialuronsavval és kiváló minőségű, növényi alapú olajokkal. Intenzíven hidratáló, tápláló ápolással látja el a bőrt. Vörös lóhere kivonat támogatja a kötőszövet helyreállítását.